Megújult az örökbefogadás az ELTE Füvészkertben

Az ELTE Füvészkertben évek óta sikeresen zajlik a növények örökbefogadása. Ezzel a kertet támogatni akaró látogatók a Füvészkertért Alapítványnak juttatott adományaikkal segítik a Kert működését. Az ELTE Füvészkert örökbefogadási rendszere szerint – látogatóink igénye alapján is – a Kertben található valamennyi növény örökbe fogadható. Az örökbefogadással az örökbefogadó a kiemelten közhasznú Füvészkertért Alapítványt támogatja.

Az örökbefogadás összege lehet:

Kisebb növények, növénycsoportok örökbefogadása:       20 000 Ft

Nagyobb fák illetve területek örökbefogadása:                 50 000 Ft

Minden örökbefogadó illetve adományozó emléklapot kap, a nagyobb összegű örökbefogadásnál (50 000 ft-tól) az Örökbefogadó nevét emléktábla örökíti meg a Kert bejáratánál.Az 50 000 ft alatti  összeget adományozók nevét a Füvészkertért Alapítvány honlapján tesszük közzé.

Természetesen nagyon szívesen fogadunk bármilyen támogatást az alapítványunknak a következő számlaszámon: 11708001-2054998500000000

Kedves Látogató!

Várjuk a megújult Füvészkertben, fogadjon örökbe egy növényt!

Köszönjük segítségét!

Papp László